O firmie

Firma Fliper profesjonalne usługi remontowo budowlane jest firmą, której korzenie sięgają kilku pokoleń wstecz. Obszarem na którym wykonujemy prace jest Kłodzko i okolice.

Wykonujemy usługi budowlane, dekarskie, usługi remontowe, wykończenia wnętrz, malowanie biur, mieszkań, budowa domów, ocieplenia i elewacje budynków.

Naszą firmę tworzą ludzie kompetentni, z pełnym zaangażowaniem wypełniający swoją pracę. Posiadamy doświadczoną kadrę pracowniczą z wieloletnim stażem, dzięki czemu mogą być Państwo pewni że wszelkie prace budowlane, remontowe, wykończeniowe, dekarskie, ocieplenia i elewacje nam zlecone zostaną solidnie wykonane.

Naszym priorytetem jest wysoka jakość usług po atrakcyjnych cenach, ponieważ polecenie naszej firmy przez Klienta, jest najlepszą możliwością reklamy.

Dążymy do sprostania każdemu zadaniu, również bardzo indywidualnemu i nietypowemu. Każde zlecenie zawsze jest dla nas nowym wyzwaniem do którego podchodzimy indywidualnie i z pasją a zadowolenie Klienta jest naszym celem.

Pragniemy w dalszym ciągu podnosić jakość naszych usług i tym samym spełniać Państwa wszelkie oczekiwania.

Jeśli poszukujesz rzetelnej ekipy, która wybuduje Ci dom, magazyn, wykona remont mieszkania, biura, ocieplenie budynku, pokryje papą termozgrzewalną lub dachowka dach, wybuduje domek drewniany lub inne prace remontowo budowlane to trafiłeś na właściwą stronę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Z poważaniem właściciel firmy Marcin Rymarz.